Munkavégzés helye:

Munka kategória:

Kapcsolattartó:

Csabai Zsuzsanna

03793@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 331-1945

Állás leírása

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Értékesítői tapasztalat (minimum 3 év)
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Eredményorientáltság
  • Megbízhatóság, proaktív hozzáállás
  • Jó problémamegoldó készség, kreativitás
  • Üzleties megjelenés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Targoncák, raktártechnikai eszközök értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki felsőfokú végzettség - gépész, közlekedés gépész, mezőgazdasági gépész
  • Targonca kezelői jogosítvány
  • Magas munkabírás, jó terhelhetőség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Budapesti vagy Pest megyei állandó tartózkodási hely

Feladatok:

  • Partnerünk által forgalmazott anyagmozgató gépek, targoncák és raktártechnikai eszközök értékesítése, műszaki tájékoztatás
  • Új ügyfelek felkutatása, vevőlátogatás
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, passzív partnerek reaktiválása
  • Üzleti tárgyalások előkészítése, lefolytatása
  • Ügyfélre szabott műszaki tanácsadás, ajánlatadás
  • Árajánlatok önálló elkészítése, ügyfél adatbázis folyamatos frissítése
  • Naprakész piaci információk gyűjtése, versenykörnyezet figyelemmel kísérése, konkurenciafigyelés, ár monitoring
  • Riportolás a vezetőség felé

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes alapbér
  • Értékesítési jutalék
  • Hibrid munkavégzés
  • Hosszú távú főállású munkaviszony
  • Korszerű munkakörülmények
  • Biztos háttér
  • Cégesautó, notebook, mobiltelefon

A munkavégzés helye:

  • Hibrid munkavégzés - home office és külső helyszínek

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális gyártók speciális gépeinek értékesítésével és szervizelésével foglalkozó, több évtizede sikeres magyar partnercégéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)
Önéletrajz:

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

** Kérjük, hogy a két lehetőség közül egyet válasszon a szabályos jelentkezéshez.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Gépek értékesítésére keresünk tapasztalattal rendelkező Területi képviselőt....

A HR szolgáltatók piacán egy kifejezetten üzleti szemléletű, ügyfelei eredményességéért dolgozó startup vállalkozás induló csapatához keressük a hetedik KULCSEMBER-t!...