Munkavégzés helye:

Kapcsolattartó:

Császár Gábor

csaszar.gabor@manatwork.hu

Telefon:

+36204143177

Állás leírása

Feladatok:

  •  Megrendelések alapján történő áruelőkészítés
  •  Összeállított megrendelések gépi és kézi mozgatása
  •  Csomag összeállítással kapcsolatos adminisztrációk pontos rögzítése
  •  Készletnyilvántartás SAP rendszerben
  •  Áru átvétele, árukiadás, termelés anyagellátása
  •  Az áru kamionra pakolása
  •  Raktári kisegítő feladatok

Elvárások:

  •  Legalább 8 osztályos általános iskolai végzettség
  •  Három műszakos munkarend vállalása
  •  Targoncavezető jogosítvány
  •  Alapszintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Raktáros pozícióban szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelt bérpótlékok
  • Céges buszjárat
  • Cafetéria próbaidő után
  • Prémium már próbaidő  alatt

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

Járműipari beszállító partnerünk részére keresünk új munkatársat.

További információ:

A részletekről érdeklődni lehet Császár Gábornál a +36 20 414 3177-es telefonszámon!

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező gyártócég megbízásából keres munkatársakat főállásba....

Veszprémi telephellyel rendelkező autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk raktáros pozícióba férfi munkaerőt....