Munkavégzés helye:

Munka kategória:

Kapcsolattartó:

Forsthoffer Gergő

03437@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 339-6250

Állás leírása

Feladatok:

  • Beérkező szállítmányok lerakodása
  • Kimenő szállítmányok felrakodása
  • Termelés kiszolgálása
  • Elkészült termékek beraktározása
  • Leltározási feladatok végrehajtása a raktárban

Elvárások:

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély (3324, 3313,3312)
  • Előnyt jelentenek az alábbi targoncás jogosítványok: 3336, 3327, 4191
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság, alkalmazkodó készség
  • Három műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások (Jelenléti bónusz, 13. havi stb.)
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Munkába járás támogatása

A munkavégzés helye:

  • Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítóként világszerte ismert, gépjármű utastéri komponensek gyártásával foglalkozó Partnere részére toboroz munkatársat.

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)
Önéletrajz:

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

** Kérjük, hogy a két lehetőség közül egyet válasszon a szabályos jelentkezéshez.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező gyártócég megbízásából keres munkatársakat főállásba....