Munkavégzés helye:

Kapcsolattartó:

Major Beáta

major.beata@manatwork.hu

Telefon:

+36203866537

Állás leírása

Feladatok:

  • Beérkező csomagok pakolása, szortírozása szalagrendszer mellett
  • Állandó éjszakai munkavégzés (16:30-01:30-ig)

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Fizikai teherbíró képesség
  • Büntetlen előélet
  • Pontosság, precizitás

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria
  • 13. havi fizetés
  • Bónuszrendszer
  • Ingyenes céges busz, vagy költségtérítés
  • Állandó éjszakai műszak (16:30-01:30 hétfőtől péntekig)
  • A munka jellege miatt férfiak jelentkezését várjuk

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Alsónémedi

További információ:

A részletekről érdeklődni lehet Major Beátánál a +36 20 386 6537-es telefonszámon!

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Partnercégünk részére keresünk új munkatársat rakodó/szortírozó munkakörbe....