Munkavégzés helye:

Munka kategória:

Kapcsolattartó:

Paksi Kriszta

03837@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 911-5756

Állás leírása

Feladatok:

  • Felelős a szervizben zajló folyamatok és javítás alatt álló termékek ellenőrzéséért minőségügyi szempontból
  • A gyártási és karbantartási rendellenességek nyomon követése
  • Szabványos specifikációk és egyéb riportok használata és frissítése
  • Részvétel a visszaküldött és hibás termékek elemzésében
  • Aranyminta kezelése
  • A minőségellenőrzéshez használt eszközök kezelése, nyilvántartása, menedzselése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 1-2 év tapasztalat minőségügyi területen
  • PFMEA, 8D ismeretek
  • Minőségügyi mérőeszközök és mérőrendszerek ismeret
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség egy újonnan induló cégnél
  • Fix irodai munkarend
  • Szakmai továbbképzési lehetőség
  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy zöldmezős beruházás keretein belül induló - elsősorban elektromos kerékpárok, elektromos motorkerékpárok, robotmotorok és vezérlőrendszereik kutatás-fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó - székesfehérvári Partnere megbízásából keres minőségbiztosítási munkatársat. Kivételes lehetőség, csatlakozz hozzájuk az elsők között és légy egy környezettudatos, innovatív vállalat első európai üzemének egyik kulcsembere!

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)
Önéletrajz:

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

** Kérjük, hogy a két lehetőség közül egyet válasszon a szabályos jelentkezéshez.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Minőségbiztosítási mérnököt keresünk Székesfehérvárra!...