Munkavégzés helye:

Kapcsolattartó:

Barcza Viktória

barvza.viktoria@manatwork.hu

Telefon:

+36202219941

Állás leírása

Hengerész

Alumíniumipari termékek gyártására, hengerműi berendezések kezelésére, csomagolási és anyagmozgatási feladatok ellátására keressük munkavállalóinkat.

Feladatok:

  • Hengerműi berendezések kezelése
  • A csoportban dolgozók munkájának koordinálása
  • A munkaterületre vonatkozó adinisztráció készítése

Elvárások:

  • Hengerész végzettség, vagy legalább 5 év hengerész tapasztalat
  • Szigorú munkabiztonsági előírások betartása
  • 5+2-es munkarend, később 6+2-es folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér: Bruttó 375.000 Ft/hó
  • Kiemelkedően magas műszakpótlékok (Átlag 44,2% )
  • Egyéb juttatások: cafeteria, teljesítmény bónusz (negyedéves), 13. havi bér, karácsonyi juttatás, egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Ingyenes céges buszjáratok több irányból
  • Hosszú távú munkalehetőség, képzési lehetőségek és támogatások egy biztos hátterű cégnél

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Targoncavezető vagy emelőgépkezelő jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

További információ:

A részletekről érdeklődni lehet Barcza Viktóriánál a +36 20 221-9941-es telefonszámon!

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Alumíniumipari termékek gyártására, öntödei berendezések kezelésére, anyagmozgatási feladatok ellátására keresünk munkavállalókat, 3 műszakos, 8 órás folyamatos (6+2) munkarendbe....

Alumíniumipari termékek gyártására, hengerműi berendezések kezelésére keressük munkavállalóinkat, 5+2-es, 3 műszakos munkarendbe....

Alumíniumipari termékek gyártására, hengerműi berendezések kezelésére, csomagolási és anyagmozgatási feladatok ellátására keresünk munkavállalókat, 3 műszakos, 8 órás folyamatos (6+2) munkarendbe....