Munkavégzés helye:

Kapcsolattartó:

Paksi Kriszta

03804@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 911-5756

Állás leírása

Feladatok:

  • A könyvviteli feladatok elvégzése, a számviteli nyilvántartások vezetése és ellenőrzése
  • A havi, negyedéves, éves számviteli, pénzügyi, kontrolling jelentések összeállítása és bemutatása az elfogadott könyviteli elveknek megfelelően.
  • Bank, pénztár, szállítók, vevők kontírozása és könyvelése
  • Beszállítói és vevői számlák kezelése, analitikák havi egyeztetése
  • Előlegek elszámoltatása
  • Tárgyi eszközök havi nyilvántartása, értékcsökkenés elszámolása
  • Cash flow elkészítése (heti)
  • Számlázás
  • Készletnyilvántartások, befejezetlen beruházások vezetése
  • Éves zárás előkészítése, könyvvizsgálói egyeztetések
  • Bevallások elő-, és elkészítése

Elvárások:

  • Pénzügyi és számviteli főiskola
  • Minimum 6-8 éves lehetőleg könyvelő irodai vagy gazdasági társaságnál szerzett szakmai tapasztalat és gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre képesség és igény
  • Számítógépes ismeretek
  • Analitikus és adminisztratív képességek

Előny:

  • Bérszámfejtésben tapasztalat, valamint a munkavállalók ki-, és bejelentések elkészítésében jártasság
  • Angol vagy német nyelv ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. és 14. havi prémium (az éves árrés terv %-os teljesülésének arányában)
  • Bejárás támogatás
  • Komplex menedzser szűrés
  • Fejlődési lehetőség egy újonnan induló cégnél
  • Szakmai továbbképzési lehetőség
  • Innovatív csapatban zajló munka

A munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri Partnere részére toboroz és közvetít új főállású munkatársat.

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)
Önéletrajz:

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

** Kérjük, hogy a két lehetőség közül egyet válasszon a szabályos jelentkezéshez.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Tapasztalt főkönyvelőt keresünk győri Partnerünk megbízásából!...

Tapasztalt könyvelőt keresünk győri Partnerünk megbízásából!...