Munkavégzés helye:

Munka kategória:

Kapcsolattartó:

Csabai Zsuzsanna

03737@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 331-1945

Állás leírása

Feladatok:

  • Elektromos karbantartási és javítási feladatok szakszerű, önálló elvégzése
  • Üzemzavarok és hiányosságok elhárítása, jelentése
  • Gépek, berendezések és részegységek hibáinak jelzése
  • Felmerülő ismétlődő hibák jelzése, javaslattétel azok kiküszöbölésére
  • Javaslattétel alternatív javítási tevékenységekre, valamint tartalék alkatrészek és szerszámok beszerzése

Elvárások:

  • Középfokú erősáramú végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Előny:

  • Elektrikus végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Folyamatirányítási, PLC ismeretek
  • Targoncavezetői engedély

A munkáltató ajánlata:

  • 5+2-es egyműszakos munkarend
  • 13. havi bér
  • Negyedéves teljesítménybónusz
  • Cafetéria
  • Karácsonyi juttatás
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségügyi szolgáltatás
  • Biztosítás
  • Bejárás támogatás

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező Székesfehérváron működő gyártó megbízó Partnere számára keres főállású munkatársat.

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)
Önéletrajz:

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

** Kérjük, hogy a két lehetőség közül egyet válasszon a szabályos jelentkezéshez.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Műszaki textilgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk gépbeállítókat, 2 műszakos munkarendbe....

Partnerünk 3 műszakos munkarendbe keres targoncavezető kollégát....

Műszaki textilgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező raktárosokat 2 műszakos munkarendbe....