Munkavégzés helye:

Kapcsolattartó:

Kránicz Júlia

03760@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 413-7916

Állás leírása

Feladatok:

  • Egy országosan ismert vállalkozói hitelprogram keretében benyújtott támogatási igények ellenőrzése, előkészítése, majd továbbítása az adott minisztérium felé
  • Kötelezettség vállalások elkészítése, ellenőrzése, valamint továbbítása az adott minisztérium felé
  • Finanszírozókkal történő egyeztetések, rovancsok készítése
  • Informatikai rendszerek tesztelése, tesztesetek készítése
  • Egyéb Back Office feladatok ellátása

Elvárások:

  • Pénzügyi/gazdasági szakirányú tanulmányt és/vagy végzetség
  • Strukturált gondolkodás, összetett problémák részegységekre bontásának képessége
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés, terhelhetőség, csapatmunkára való képesség
  • Monotónia tűrés
  • Tanulásra való igény
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megfelelő stressztűrő képesség
  • Teljes munkaidő és irodai jelenlét vállalása

Előny:

  • Széchenyi Kártya Program konstrukcióinak ismerete
  • Back Office területen szerzet tapasztalat

  • Karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő hazai vállalkozásnál
  • Strukturált munkafolyamatok
  • Tisztázott és jól definiált munkakörök
  • Összeszokott, jól működő csapat
  • Folyamatos rendszerszintű fejlesztések adatfeldolgozás területén
  • A komplex feladatok ellátásához szükséges támogató munkahelyi légkör
  • Szakmailag felkészült, támogató vezetők
  • Fix munkaidő modern irodai környezetben, hétfőtől péntekig 8-16:30-ig

A munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti, pénzügyi területen tevékenykedő Partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)
Önéletrajz:

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

** Kérjük, hogy a két lehetőség közül egyet válasszon a szabályos jelentkezéshez.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Szervezési előadót keresünk budapesti, VI. kerületi Partnerünk megbízásából!...

Budapesti Partnerünk részére keresünk egy fő személyében teljes munkaidős álláslehetőségünkre kollégát!...

KKV kapcsolattartó munkatársat keresünk pénzügyi területen tevékenykedő Partnerünk megbízásából!...