Ort der Arbeitsverrichtung:

Arbeitsgebiet:

Kontaktperson:

Paksi Kriszta

03773@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 911-5756

Beschreibung der Stelle

Feladatok:

  • Létszámtervezésben való részvétel
  • Szakember keresési, toborzási, kiválasztási folyamatok elvégzése
  • Felvételi és beillesztési folyamatok koordinálása
  • Szervezet gyakornoki és karrier programjának működtetése
  • HR folyamatok kialakítása és aktualizálása
  • A vállalat munkaköri rendszereinek karbantartása és fejlesztése
  • Éves oktatási terv elkészítése, költségtervezése
  • Egyéni teljesítményértékelési rendszer támogatása
  • Személyügyi, munkaügyi adminisztráció
  • Humán kontrolling jelentések elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma (HR vagy gazdasági)
  • HR területen szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office, Integrált Vállalatirányítási Rendszer használata készség szinten

A munkáltató ajánlata:

  • Szakmai tapasztalattól függő bér megegyezés szerint
  • Cafetéria
  • Teljesítménybónusz
  • Előrelépési lehetőség
  • Bejárás támogatás
  • Albérlet-támogatás
  • Nemzetközi környezet, családias hangulat

A munkavégzés helye:

Orosháza

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező fémipari termékgyártással foglalkozó Partnere megbízásából keres új kollégát.

Nachname: *
Vorname: *
E-mail-Adresse: *
Telefonnummer: *
    (+36801234567)

HR Business Partnert keresünk orosházi autóipari beszállító Partnerünkhöz....