Ort der Arbeitsverrichtung:

Arbeitsgebiet:

Kontaktperson:

Forsthoffer Gergő

03712@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 339-6250

Beschreibung der Stelle

Feladatok:

  • Csomagoló gépsor üzemeltetése, a gépek kiszolgálása, kezelése
  • Tisztítások, takarítások elvégzése az érvényben lévő szabályozás alapján
  • Folyamatellenőrzés és annak dokumentálása
  • Termeléshez köthető adminisztratív feladatok ellátása
  • Autonóm karbantartások (kenés, tisztítás, állapotvizsgálat) elvégzése

Elvárások:

  •  Gépkezelő tapasztalat
  • 12 órás műszakok vállalása ( 3+3 napban, vagy heti váltásban) Ünnepnapokon NINCS munkavégzés
  • Számítógépes ismeret
  • Pontosság, precizitás
  • Proaktivitás
  • Felelősségteljes munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Bér utalása a hónap első napján
  • Alapbér mellé Cafeteria és műszakpótlék
  • További juttatások:
  • Negyedéves bónusz
  • Dolgozói söröző és konditerem korlátlan és ingyenes használata
  • Egészségbiztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Munkaruha, munkavédelmi eszközök és a biztonságos munkakörnyezet biztosítása

A munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. élelmiszeripari partnere számára toboroz és közvetít főállású munkavállalókat.

Nachname: *
Vorname: *
E-mail-Adresse: *
Telefonnummer: *
    (+36801234567)

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. élelmiszeripari partnere számára toboroz és közvetít főállású munkavállalókat akár azonnali kezdéssel is....