Munkavégzés helye:

Kapcsolattartó:

Csabai Zsuzsanna

03610@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 331 19 45

Állás leírása

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák, pénztárbizonylatok, bankbizonylatok kontírozása, könyvelése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Számlázási feladatok ellátása
  • Pénzügyi kimutatások összeállítása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • MS Office (MS Excel) ismerete
  • Logikus, rendszerben való gondolkodás
  • Precizitás, terhelhetőség
  • Önállóság

A munkáltató ajánlata:

  • Változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Családias, lendületes csapat
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Pápa

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. pápai partnere csapatába keres könyvelő munkatársat hosszútávra.

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)
Önéletrajz:

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

** Kérjük, hogy a két lehetőség közül egyet válasszon a szabályos jelentkezéshez.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Logisztikai területre keresünk tapasztalt könyvelői végzettséggel rendelkező könyvelő munkatársat....