Munkavégzés helye:

Munka kategória:

Kapcsolattartó:

Paksi Kriszta

03786@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 911-5756

Állás leírása

Feladatok:

  • Gyártóberendezések rendelkezésre állásának és üzemképességének biztosítása
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása
  • Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Munkabiztonsági előírások betartása, karbantartási dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Karbantartási területen szerzett 2-3 éves tapasztalat előny, de nem feltétel - akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatos fejlődő cégnél
  • Versenyképes, komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, minőségi bónusz, kompetencia pótlék, cafeteria, 13. havi juttatás)
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. magasan automatizált gépparkkal, a klasszikus összeszerelés mellett az országban speciális gyártási technológiával is rendelkező győri partnere megbízásából keres több kollégát a karbantartási csapatba. Partnerünk olyan elsővonalbeli beszállító, aki a benzin-és dízelautók alkatrész igénye mellett ma már új generációs autókhoz is gyártja termékeit és bővíti azok skáláját.

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)
Önéletrajz:

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

** Kérjük, hogy a két lehetőség közül egyet válasszon a szabályos jelentkezéshez.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Győri Partnerünk részére keresünk mechanikus karbantartó kollégát!...

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri - magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő - műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársat....

Tapasztalattal rendelkező elektromos karbantartókat keresünk győri Partnerünkhöz!...