Munkavégzés helye:

Vas / Bük

Kapcsolattartó:

Bencsik Tímea

bencsik.timea@manatwork.hu

Telefon:

36204476848

Állás leírása

Feladatok:

  • Termelési hatékonyság biztosítása műszaki oldalról
  • A felmerülő gép-, alkatrészhibák gyors és szakszerű elhárítása, dokumentálása
  • Felmerülő gép-, géprészek folyamathibáinak elhárítása
  • A napi tevékenységhez tartozó adminisztrációs munka elvégzése
  • Villamosipari szabványok betartása a munkavégzés során
  • Az üzemeltetett gépcsoport fejlesztésének támogatása

Elvárások:

  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • A gépek működésének és mechanikai valamint villamos működési elvének alapos ismerete
  • Szakirányú /villamos/ mechatronika végzettségi
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Ipari elektronikák alapszintű ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Cafeteria, bónuszrendszer
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes buszjárat Sárvár, Répcelak, Jákfa, Kőszeg irányából
  • vagy a munkába járás 100%-os támogatása

A munkavégzés időtartama:

Határozatlan

A munkavégzés helye:

Bük

További információ:

A részletekről érdeklődni lehet Bencsik Tímeánál a +36 20 447 6848-as mobilszámon!

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Területi műszaki technikus munkakörben keresünk Büki partnercégünk részére munkatársakat....