Munkavégzés helye:

Munka kategória:

Kapcsolattartó:

Forsthoffer Gergő

03484@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 339-6250

Állás leírása

Feladatok:

  • Termékvonalhoz tartozó gyártósor üzemeltetése, működtetése
  • Gyártósori dolgozók koordinálása, munkájának szervezése
  • Bármely felmerülő probléma esetén (termékhiba, technikai meghibásodások) beavatkozás
  • Szoros együttműködés a termékvonalon dolgozó további technikusokkal
  • Új munkatársak betanítása, fejlesztése
  • Részvétel a gyártósoron felmerülő műszaki problémák elhárításában
  • Területhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Élelmiszeripariban, automata vagy félautomata gépek kezelésében / karbantartásában szerzett jártasság, működésük ismerete a gyakorlatban kifejezetten előny, de nem feltétel!
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Gyártó cégnél kisebb csapatok irányításában szerzett tapasztalat, vagy erre való nyitottság, személyiség
  • Tanulási/fejlődési hajlandóság

A munkáltató ajánlata:

  • Ingyenes céges buszjáratok műszakos munkarendhez igazodva
  • Bejárási támogatás
  • Nemzetközi, stabil, nagy múlttal rendelkező vállalat
  • Cafetéria (nyugdíjpénztári hozzájárulás, családtámogatások, életbiztosítás)
  • Karácsonyi ajándékcsomag
  • Év végi jelenléti bónusz
  • Céges rendezvények, jubileumi juttatások

A munkavégzés helye:

  • Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi, élelmiszeripari gyártó partnere számára toboroz szakembereket.

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)
Önéletrajz:

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

** Kérjük, hogy a két lehetőség közül egyet válasszon a szabályos jelentkezéshez.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprémi Partnerünk részére keresünk szakembert!...

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi, élelmiszeripari gyártó partnere számára toboroz szakembereket....