Munkavégzés helye:

Kapcsolattartó:

Csabai Zsuzsanna

03821@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 331-1945

Állás leírása

Feladatok:

  • Vevőktől érkező műszaki dokumentáció bevezetése
  • OEE fejlesztése
  • DS folyamatok biztosítása
  • CNC programok verzió kontroljának és archiválásának szervezése
  • Fejlesztési javaslatok előterjesztése
  • APQP/audit/vezetőségi üléseken való részvétel
  • Árajánlatokhoz költségkalkulációk elkészítése
  • Műszaki kapcsolattartás szerszám és gép beszállítókkal
  • Szerszámtesztek lefolytattatása a termelési mérnökkel együttműködve
  • Beosztottak irányítása, koordinálása és felügyelete
  • Részvétel a vevői és ISO auditokon
  • Új gépek beszerzése esetén kapcsolattartás a gyártókkal, szervizekkel
  • Belső oktatások megszervezése

Elvárások:

  • Műszaki diploma
  • PFMEA, PPAP, APQP ismeret
  • Legalább 6 év gyártócégnél szerzett szakmai tapasztalat, autóipari tapasztalat előny
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • IATF 16949 és ISO 14001 szabványok ismerete
  • MS Office és Autocad program ismerete
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete a gyakorlatban

A munkáltató ajánlata:

  • Szakmai tapasztalattól függő bér megegyezés szerint
  • Cafetéria
  • Teljesítménybónusz
  • Bejárás támogatás
  • Albérlet-támogatás
  • Nemzetközi környezet, családias hangulat

A munkavégzés helye:

Orosháza

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi héttérrel rendelkező autóipari beszállítással foglalkozó Partnere Senior mérnök kollégával szeretné bővíteni a csapatát.

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)
Önéletrajz:

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

** Kérjük, hogy a két lehetőség közül egyet válasszon a szabályos jelentkezéshez.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Quality mérnököt keresünk autóipari beszállító Partnerünkhöz Orosházára....

Orosházi gyártócég első emberének asszisztensét keressük angol nyelvtudással, valamint kiváló problémamegoldó és rendszerező képességgel....

Senior mérnök kollégát keresünk autóipari beszállító Partnerünkhöz Orosházára....