Munkavégzés helye:

Munka kategória:

Kapcsolattartó:

Kránicz Júlia

03846@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 413-7916

Állás leírása

Feladatok:

  • A technológiai követelmények maximális betartatása a termelésben
  • Együttműködés a szériaszerszámok hibáinak feltárásában, javaslatok a módosításokra
  • Működő technológia biztosítása
  • Fröccsöntési hibák megszűntetése
  • A gyártási folyamatok folyamatos javítása, optimalizálása (ciklusidő, selejt csökkentés)
  • Robotprogramok, és robotfejek folyamatos fejlesztése, optimalizálása
  • Folyamatos paraméter monitorozás, dokumentálás
  • Reklamációk, belső nem megfelelőségek során aktív részvétel a technológiai okok feltárásában
  • Új szerszámok bemintázása, technológiák elkészítése, technológia archiválása
  • Új szerszám mintázási lap készítése, archiválása
  • Új szerszámok esetén szerszám módosítási javaslatok
  • Termékmappában szereplő műszaki dokumentumok folyamatos töltése, ellenőrzése
  • Alkalomszerűen a gépbeállítók munkájának segítése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vevő-orientáltság
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Jó értelmező- és analizálóképesség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség

Előny:

  • Autóipari tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Biztos munkahely
  • Dinamikusan fejlődő gyártó közeg
  • Cafetéria juttatás
  • Bejárás támogatás
  • Új technológiák elindításában való részvételi lehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél

A munkavégzés helye:

Sopron

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Partnere autóipar számára gyárt fröccsöntött alkatrészeket.

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)
Önéletrajz:

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

** Kérjük, hogy a két lehetőség közül egyet válasszon a szabályos jelentkezéshez.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Akár azonnali kezdéssel toborzunk soproni Partnerünk részére munkavállalót bővülés kapcsán!...

Győri Partnerünk részére keresnénk 3 műszakos munkarendbe műszakvezető kollégát!...