Munkavégzés helye:

Kapcsolattartó:

Paksi Kriszta

03576@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 911-5756

Állás leírása

Feladatok:

  • Folyamat / anyagáram tervezés
  • Gyártósori elrendezés tervezése, optimalizálása
  • Kapacitástervezés
  • Mozdulatelemzések készítése
  • Gyártási koncepciók kidolgozása, optimalizálása
  • Line-balance elemzés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  • 5+ év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Rugalmas, határozott, magabiztos személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Lean ismeret
  • MTM analízis
  • AutoCAD
  • Egyéb programozói ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Versenyképes bérezés tapasztalattól függően
  • 13. havi juttatás, bankszámlavezetési támogatás
  • Az állami előírtnál magasabb utazási támogatás
  • Dolgozói kedvezmény kártya, ingyenes fitness bérlet
  • Ingyenes jogi segítségnyújtás cégnél biztosított ügyvéd által
  • Fejlődési lehetőség, szakmai tréningek

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődőt pápai autóipari Partnere részére toboroz új munkatársat.

Ha jelentkezne az állásra, csak adja meg nevét, e-mail címét, telefonszámát, csatolja önéletrajzát és kattintson a “Jelentkezem” gombra.

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Kitöltés Facebook adatokkal Kitöltés LinkedIn adatokkal

Vezetéknév: *
Utónév: *
E-mail cím: *
Telefonszám: *
    (+36801234567)
Önéletrajz:

Adatkezelési tájékoztató

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Tájékoztató elolvasása

** Kérjük, hogy a két lehetőség közül egyet válasszon a szabályos jelentkezéshez.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező gyártócég megbízásából keres munkatársakat főállásba...

Gyártó partnerünk részére keresünk tapasztalt, talpraesett karbantartó munkatársat....

Launch mérnök álláslehetőség dinamikus fejlődő pápai autóipari Partnerünknél!...