Ort der Arbeitsverrichtung:

Kontaktperson:

Paksi Kriszta

03150@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 20 911-5756

Beschreibung der Stelle

Feladatok:

  • Gépspecifikációk egyeztetése
  • Gép/és szerszámátvételek koordinálása műszaki oldalról
  • Géptelepítések szervezése
  • Gyárthatósági tesztek elvégzése
  • Képességvizsgálatok, folyamat-optimalizálás
  • Gyártósorok, berendezések felügyelete gyártás-indítási fázisban
  • Folyamatos egyeztetés a központi mérnökséggel és beszállítókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3-5 év releváns tapasztalat
  • Angol nyelvtudás legalább kommunikációs szinten
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki beállítottság, szervezőkészség
  • Külföldi kiküldetések vállalása (évi néhány alkalommal)

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kötetlen munkaidő, home office lehetőség
  • Versenyképes bérezés tapasztalattól függően
  • 13. havi juttatás, bankszámlavezetési támogatás
  • Az állami előírtnál magasabb utazási támogatás
  • Dolgozói kedvezmény kártya, ingyenes fitness bérlet
  • Ingyenes jogi segítségnyújtás cégnél biztosított ügyvéd által
  • Fejlődési lehetőség, szakmai tréningek

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő pápai autóipari Partnere részére toboroz új munkatársat.

Nachname: *
Vorname: *
E-mail-Adresse: *
Telefonnummer: *
    (+36801234567)

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező gyártócég megbízásából keres munkatársakat főállásba...

Gyártó partnerünk részére keresünk tapasztalt, talpraesett karbantartó munkatársat....

Launch mérnök álláslehetőség dinamikus fejlődő pápai autóipari Partnerünknél!...