Ort der Arbeitsverrichtung:

Arbeitsgebiet:

Kontaktperson:

Barcza Viktória

barcza.viktoria@manatwork.hu

Telefon:

+36202219941

Beschreibung der Stelle

Feladatok:

  • Belsőkeret-gyártó robot felügyelete, üzemeltetése
  • Automata gépek beállítása, karbantartása, meghibásodás esetén a dokumentációk elkészítése
  • A gépek által gyártott keretek ellenőrzése kézi méréssel
  • Kész termékek tárolóba helyezése
  • Hibás termékek elkülönítése, azok dokumentálása
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • 2 műszakos, 8 órás (5+2) munkarend vállalása
  • Esetenként túlóra vállalása
  • Középfokú végzettség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Próbaidő után emelkedő alapbér
  • SZÉP kártya, havi bónusz
  • 70%-os éjszakai pótlék, 200%-os túlóra pótlék
  • Ingyenes céges buszjárat vagy utazási költségtérítés
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Hiányzásmentességi pótlék

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Polgárdi

További információ:

A részletekről érdeklődni lehet Barcza Viktóriánál a +36 20 221-9941-es telefonszámon!

Nachname: *
Vorname: *
E-mail-Adresse: *
Telefonnummer: *
    (+36801234567)

Műszaki textilgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk gépbeállítókat, 2 műszakos munkarendbe....

Partnerünk 3 műszakos munkarendbe keres targoncavezető kollégát....

Műszaki textilgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező raktárosokat 2 műszakos munkarendbe....