Ort der Arbeitsverrichtung:

Arbeitsgebiet:

Kontaktperson:

Kocsis Melinda

03795@hr.manatwork.hu

Telefon:

+36 30 616-2363

Beschreibung der Stelle

Feladatok:

  • Sorozatgyártásban termelő esztergagépek beállítása, átállás elvégzése, gépek üzemeltetése
  • Minőségi önellenőrzés elvégzése
  • Gyártás dokumentálása
  • Gépek, eszközök napi karbantartása
  • Kapcsolattartás a támogató területekkel

Elvárások:

  • Esztergagépen szerzett tapasztalat
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Szuperötvözetek megmunkálásában szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Munkábajárás támogatása
  • Egészségügyi szolgáltatás /Medicover/
  • Önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
  • Nemzetközi multinacionális környezet
  • Vállalati rendezvények
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Nemesvámos

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező gyártócég megbízásából keres munkatársakat főállásba.

Nachname: *
Vorname: *
E-mail-Adresse: *
Telefonnummer: *
    (+36801234567)

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítóként világszerte ismert, gépjármű utastéri komponensek gyártásával foglalkozó Partnere részére toboroz munkatársat....

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező gyártócég megbízásából keres munkatársakat főállásba....