Workplace:

Job category:

Contact person:

Paksi Kriszta

03834@hr.manatwork.hu

Phone:

+36 20 911-5756

Job description

Feladatok:

  • Vevői reklamációs jelentések (8D) teljes mértékű kitöltése, vevők felé határidőn belüli továbbítása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • A termelési dolgozók oktatása a vevőknél felmerülő problémákról, illetve a vevői reklamációkról
  • Modern minőségtechnikák alkalmazása az aktuális problémák feltárásához
  • Felmerülő probléma tisztázása a vevővel
  • Elsőminta jegyzőkönyvek elkészítése a VDA 2 ill. PPAP szerint, IMDS adatok kezelése
  • A változások nyomon követése, a Q Stand listák aktualizálása
  • Szabályozási terv (PLP), folyamatábra (PAD) elkészítése, aktualizálása, felülvizsgálata
  • Standváltozások végrehajtása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves releváns tapasztalat, de akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Rugalmas, határozott, magabiztos személyiség
  • Terhelhetőség, alkalmazkodó készség

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Versenyképes bérezés tapasztalattól függően
  • 13. havi juttatás, bankszámlavezetési támogatás
  • Az állami előírtnál magasabb utazási támogatás
  • Dolgozói kedvezmény kártya, ingyenes fitness bérlet
  • Ingyenes jogi segítségnyújtás cégnél biztosított ügyvéd által
  • Fejlődési lehetőség, szakmai tréningek

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. pápai autóipari Partnere részére toboroz új munkatársat.

Last name: *
First name: *
E-mail address: *
Phone: *
    (+36801234567)
CV:

Pápai autóipari Partnerünkhöz keresünk minőségbiztosítási mérnököt!...