Workplace:

Contact person:

Csabai Zsuzsanna

03784@hr.manatwork.hu

Phone:

+36 20 331-1945

Job description

Feladatok:

  • Dokumentációk karbantartása
  • Részvétel a hardver és szoftver beszerzésekben
  • Hálózati eszközök, rendszerek, szerverek felügyelete és ellenőrzése
  • Kiberbiztonsági kockázatok csökkentése
  • Biztonsági mentés elvégzése
  • Hibaelhárítás
  • Dolgozói IT oktatások megszervezése és lebonyolítása
  • Belső szoftverek fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma
  • Legalább 3 év informatikai tapasztalat
  • IT ismeret: Microsoft Office eszközök, Integrált vállalatirányítási rendszer, hálózati ismeretek, Windows, Linux szerver, adatbázis kezelő szerverek
  • Angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Szakmai tapasztalattól függő bér megegyezés szerint
  • Cafetéria
  • Teljesítménybónusz
  • Bejárás támogatás
  • Albérlet-támogatás
  • Nemzetközi környezet, családias hangulat

A munkavégzés helye:

Orosháza

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó Partnerünk részére keres új kollégát.

Last name: *
First name: *
E-mail address: *
Phone: *
    (+36801234567)
CV:

Rendszergazdát keresünk gyártó céges Partnerünk megbízásából....