Workplace:

Contact person:

Kránicz Júlia

02481@hr.manatwork.hu

Phone:

+36 20 413-7916

Job description

 Feladatok:

  • Új gyártóeszközök, berendezések, célgépek elektromos vezérlésének elkészítése
  • Új és meglévő berendezések módosításához, javításához elektromos tervek készítése
  • Projektfeladatokban való részvétel esetén a villamos tevékenység koordinálása
  • Vezérlő programok dokumentációjának elkészítése

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Siemens Step 7 program és TIA portal ismerete
  • Servo hajtások, robotok programozása terén szerzett tapasztalat
  • E-plan ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csoportmunkára való képesség

 Előny:

  • Berendezésépítésben, programozásban szerzett szakmai gyakorlat
  • Villamos és programozói ismeretek ( Profibus, Profinet, OP, erős és gyengeáram)
  • PC/PLC kapcsolatok felépítésében szerzett tapasztalat
  • Csavarozástechnikában szerzett tapasztalat

 A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

 A munkavégzés helye:

Mór

 A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

Last name: *
First name: *
E-mail address: *
Phone: *
    (+36801234567)
CV:

Elektromos motorok szerelése egy műszakban....

Műszaki textilgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk gépbeállítókat, 2 műszakos munkarendbe....

Alumíniumipari termékek gyártására, öntödei berendezések kezelésére, anyagmozgatási feladatok ellátására keresünk munkavállalókat, 3 műszakos, 8 órás folyamatos (6+2) munkarendbe....