Contact person:

Kránicz Júlia

03819@hr.manatwork.hu

Phone:

+36 20 413-7916

Job description

Feladatok:

  • A szervezet költségelszámolási rendszerének, munkautasításainak, folyamatainak, dokumentumainak és nyilvántartásainak fejlesztése és karbantartása
  • Munkaerő- és rezsiárak létrehozása és fenntartása a cég ERP rendszerében
  • Útmutatás nyújtása a programmenedzsmentnek a pontos munkaerő-, általános és árrés-arányok kiszámításához az árajánlat során a jövedelmezőség elérése érdekében
  • Az anyagjegyzékek, a munkaerő és az egyéb gyártási költségek elemzése és rendszeres jelentések készítése, amelyek összehasonlítják az elszámolóár-eltéréseket azok hatásával.
  • Pénzügyi kimutatásaink havi költségelemzése a gyártási eltérések kiváltó okának meghatározásához.
  • Az új vagy meglévő termékek belső és ügyfél által vezérelt változásainak elemzése annak meghatározása érdekében, hogy milyen hatással van a költségekre.
  • Leltározás elvégzése és a ciklusszámlálási program figyelése
  • Az éves működési költségvetés támogatása, időszakos előrejelzések és varianciaelemzés elkészítése
  • Szükség szerint a havi zárás, a főkönyvi előkészítés és az ellenőrzések segítése
  • Az Általánosan Elfogadott Számviteli Alapelvek (GAAP), az IFRS és az adószabályok betartása.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügy, számvitel)
  • Legalább 3 éves tapasztalat az általános számvitel, a költségelszámolás, a pénzügyi tervezés és elemzés területén
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • A számviteli szabályozás és az IFRS ismerete.
  • Technológiai hozzáértés és tapasztalat egy integrált ERP rendszerrel

Előny:

  • Nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat
  • Autóipari vagy textilipari tapasztalat
  • Írott és beszélt angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Multinacionális környezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Béren kívüli juttatások, bejárás támogatás
  • Kihívásokkal teli feladatkör
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér egy lendületes csapatban
  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés helye:

Komárom

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnere egy komáromi autóipari beszállító.

Last name: *
First name: *
E-mail address: *
Phone: *
    (+36801234567)
CV:

Komáromi autóipari beszállító Partnerünk számára keresünk pénzügyi kollégát!...