Workplace:

Contact person:

Paksi Kriszta

03704@hr.manatwork.hu

Phone:

+36 20 911-5756

Job description

Feladatok:

  • A kárpitozási és szerelési gyártósorok gépeinek technológiai felügyelete,
  • A gyártási folyamatok optimalizálása, fejlesztése,
  • Gépek folyamatos üzembiztonságának biztosítása, javítások koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Néhány éves releváns tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány- kezdeményező készség, szervezőkészség, csapatszellem
  • Külföldi kiküldetéseken való részvétel (évente 1-2 alkalommal)

Előny:

  • Munkarendszer és folyamatkialakítási tanfolyam
  • AutoCAD
  • Programozói ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Versenyképes bérezés tapasztalattól függően
  • 13. havi juttatás, bankszámlavezetési támogatás
  • Az állami előírtnál magasabb utazási támogatás
  • Dolgozói kedvezmény kártya, ingyenes fitness bérlet
  • Ingyenes jogi segítségnyújtás cégnél biztosított ügyvéd által
  • Fejlődési lehetőség, szakmai tréningek

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő pápai autóipari Partnere részére toboroz új munkatársat.

Last name: *
First name: *
E-mail address: *
Phone: *
    (+36801234567)
CV:

Launch mérnök álláslehetőség dinamikus fejlődő pápai autóipari Partnerünknél!...

Folyamatmérnök kollégát keresünk Pápa mellett Mezőlakon működő gyáregységünk részére!...

Gyártó partnerünk részére keresünk tapasztalt, talpraesett karbantartó munkatársat....