Man at Work - Állásajánlatok

Állásajánlatok - Vendéglátás, idegenforgalom

Front Office Manager - Tatabánya (Referenciaszám: CSZS-2171)

Elvárások: Szakirányú végzettség (legalább középfokú) Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat, vezetői tapasztalat előny Kommunikációs szintű angol nyelvtudás Egyéb idegen nyelv ismerete előny Határozott, magabiztos, döntéseiért felelősséget vállaló s...

Szobalány - Németország (Referencia szám: NA-2134)

Feladatok: Szobák tisztán tartása, rendbe rakása Fürdőszoba takarítása Ágynemű, törölköző cseréje Elvárások: Megbízható, precíz munkavégzés Rugalmasság Önálló munkavégzés Német nyelvű önéletrajz A munkáltató ajánlata: Versenyképes fizetés; Hosszú tá...

Munkavégzés helye: Németország

Szakács - Németország (Referenciaszám: CSV-1751)

Feladatok: Egy gyönyőrű természeti környezetben található kastélyhotelben lenne a munkavégzés,a leendő szakácsnak minél diverzebb tudással kell rendelkeznie. Elvárások: Erős alapszintű német nyelvtudás (A1-B2) Precíz, pontos, önálló munkavégzés; Relev...

Munkavégzés helye: Németország / Külföld