Man at Work - Web API fejlesztő R&D területre - Pécs (Referenciaszám: BV-2260)

Állás leírása

Feladatok:

Egy újonnan megalakult agilis módszertan alapján működő R&D csapat tagjaként az alábbi kihívások várják:

  • Részvétel egy minden eszközön futó app back-end fejlesztésében
  • Felhő alapú, Microsoft Azure-ben hostolt API és a hozzá kapcsolódó adatbázis fejlesztése
  • Identity Management megtervezése és automatizálása
  • Rendszerek közti kommunikáció kialakítása, fejlesztése és üzleti igény szerinti újradefiniálása
  • Egyeztetés az üzleti oldal képviselőivel a különböző upgrade-ek kapcsán
  • Fejlesztéshez kapcsolódó tesztelés és hibakeresés

Elvárások:

  • Legalább 3 év releváns gyakorlati tapasztalat
  • Minimum középfokú aktív_angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Gyakorlat ASP.NET core web API vagy web app fejlesztésében
  • Microsoft Azure szolgáltatásainak ismerete pl. App Service, Azure AD
  • Magabiztos MSSQL ismeretek
  • Több éves C# tapasztalat előnyt jelent
  • State of the art / cutting edge technológiákkal járó kihívások felvállalása
  • Szisztematikus és precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Pécs

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő informatikai szolgáltató partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hrpartner-viktoria@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BV-2260-as referenciaszámot!

A részletekről Erdélyi-Bertalan Viktória HR tanácsadónál lehet érdeklődni a +3620/339-6250-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: BV-2260 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Erdélyi-Bertalan Viktória
E-mail: hrpartner-viktoria@manatwork.hu
Telefon: +36 20 339-6250