Man at Work - Villamos karbantartó - Veszprém (Referenciaszám: NB-1296)

Állás leírása

Feladatok:

  • Épületgépészeti és épület villamossági rendszerek karbantartása
  • Gyártóberendezések, szerszámgépek, célgépek és megmunkáló központok elektronikai rendszerének hibakeresése, javítása és működőképességük fenntartása
  • Megelőző karbantartás elvégzése
  • Üzemzavarok elhárítása, javítási, felújítási feladatok ellátása
  • Elektromos műszaki rajzok és dokumentációk értelmezése
  • Együttműködés a karbantartói csapattal

Elvárások:

  • Villamos ipari technikus vagy szakmunkás végzettség
  • Targoncavezető jogosítvány
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • PLC, hidraulika és pneumatika ismeret előny

A munkáltató ajánlata:

  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik veszprémi autóipari beszállító partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1296-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigitta HR tanácsadónál a 20/911-5756-os telefonszámon.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: NB-1296 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Brigitta
E-mail: jelentkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20 911 57 56