Man at Work - Villamos karbantartó - Győr /Szállással/ (Referenciaszám: NB-1363)

Állás leírása

Feladatok:

  • Termelési berendezések villamos működésének felügyelete, meghibásodások javítása
  • Preventív karbantartási munkák jelzése és elvégzése

Elvárások:

  • Erősáramú villamos végzettség
  • Villamos műszaki rajzok olvasásában való jártasság
  • Berendezések karbantartásában szerezett tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása! (3+3)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség

Előny:

  • Fémiparban szerzett gyakorlat
  • Emelőgépkezelői végzettség (daru, targonca)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Versenyképes juttatási rendszer (kiemelet műszakpótlékok, ösztönző, cafeteria)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkásszállón történő elhelyezés vagy bejárástámogatás (Győrön kívülről)

Munkavégzés helye:

Győr

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1363-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: NB-1363 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Brigitta
E-mail: jelentkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20 911 57 56