Man at Work - Vevői minőségbiztosítási mérnök - Mezőlak (Pápa környéke)

Állás leírása

Feladatok:

  • A kijelölt vevők minőségügyi támogatása
  • A termékdokumentációk felügyelete és naprakészen tartása
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
  • Vevői követelmények felkövetése, éves PPAP benyújtás szervezése és lebonyolítása
  • A jelenlegi és az új modellekkel kapcsolatos változások menedzselése
  • Minőségügyi mutatók kezelése, akciótervek

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Néhány éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Autóipari szabvány ismerete (ISO/TS 16949)
  • Minőségügyi technikák ismerete (8D, 5Why, Ishikawa)
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Precizitás, megbízhatóság

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Mezőlak (Pápa környéke-Veszprém megye)

A munkáltató profilja:

A legnagyobb autógyárak globális alkatrész beszállítójának mezőlaki gyáregysége.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre. A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-66-41-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: FE-1610 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Farkas Edit
E-mail: manatwork131750@manatwork.hrszoftver.hu
Telefon: +36 20 915-6641