Man at Work - Vevői kapcsolattartó csoportvezető - Mór (Referenciaszám: HM-2285)

Állás leírása

Feladatok:

  • A vevői kapcsolattartói csoport (6 fő) munkájának szervezése és irányítása_
  • Együttműködés a német, ill. angol nyelvű központi kollégákkal az értékesítési folyamatok tekintetében
  • Aktív részvétel az új termékek bevezetésében
  • Az osztály munkájának folyamatos felügyelete, valamint javító intézkedések bevezetése
  • Kimutatások, beszámolók készítése és azok prezentálása
  • A társosztályokkal való szoros együttműködés segítése
  • SAP-ban a munkájával összefüggő adatok szükségszerű karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és/vagy több éves hasonló munkakörben szerzett vezetői tapasztalat
  • Kiváló szervezési és vezetési ismeretek
  • Tárgyalásszintű német és angol nyelvtudás
  • SAP, vagy hasonló vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Jó kommunikációs és gyors helyzetfelismerő képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség, rugalmasság

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Képzési és fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárási költségtérítés

A munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-2285-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikának a +36 20/983-6173-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-2285 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173