Man at Work - Üzletvezető - Budapest (Referenciaszám: RE-2006)

Állás leírása

Feladatok:

  • Vásárlók segítőkész és udvarias kiszolgálása
  • Az üzlet teljeskörű irányítása
  • Az üzlet zavartalan működésének biztosítása a vásárlók legnagyobb elégedettségének érdekében
  • Munkavállalók irányítása, illetve motiválása
  • Az üzlet nyereségességének maximalizálása
  • Készletfigyelés, árurendelés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló vezetői készségek
  • MS Office kiváló ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Segítőkész, vevőorientált attitűd
  • Nyitott gondolkodásmód
  • Precíz munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

Budapest

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti fürdőszobaszalon partnere részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-2006-os referenciaszámot!

A további részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es telefonszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: RE-2006 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Rojkó Eszter
E-mail: palyazat@manatwork.hu
Telefon: +36 20 278-5661