Man at Work - Üzletágvezető (Szakipari szolgáltatások) - Budapest (Referenciaszám: RE-2125)

Állás leírása

Feladatok:

  • Szolgáltatási területek projektjeinek eszköz, erőforrás, kapacitás, technológia tervezése
  • Ellenőrzi az ütemtervek megvalósítását
  • Árajánlatok készítése
  • Költséghatékony működés és a technológiai fejlődés biztosítása
  • Területek folyamatainak meghatározása, fejlesztése
  • Beszerzés és a raktár irányítása
  • Napi szintű bejárások az adott területeken

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai vagy gazdasági végzettség
  • 4-5 éves multinacionális környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Több éves gyakorlat erőforrás tervezés területén
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • Rugalmasság és pro aktivitás
  • B kategóriás jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes, inspiráló csapat
  • Komplex feladatok

Munkavégzés helye:

Pest megye

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti szolgáltató partnere részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-2125-ös referenciaszámot!

A további részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es telefonszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: RE-2125 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Rojkó Eszter
E-mail: palyazat@manatwork.hu
Telefon: +36 20 278-5661