Man at Work - Ügyfélkapcsolati referens - Veszprém (Referenciaszám: VP-1497)

Állás leírása

Feladatok:

  • Személyes megkeresések kezelése központi és fiókirodán
  • Belső szabályzatok naprakész ismerete
  • Az előírt mennyiségi és minőségi elvárások

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat előny
  • Pontosság, következetesség, Ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs képesség

A munkáltató ajánlata:

Béren kívüli juttatások, Nem minimálbéres foglalkoztatás

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik partnercége részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a veszprem@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó VP1497 -es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: VP-1497 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Székely Nikoletta, Farkas Viola
E-mail: veszprem@manatwork.hu
Telefon: +36 20 92 92 430