Man at Work - Tesztmérnök - Veszprém (Referenciaszám: RE-2215)

Állás leírása

Feladatok:

  • Gyártási folyamatokban lévő teszt berendezések programjainak felügyelete és fejlesztése
  • Berendezések telepítésének támogatása
  • Tesztelési folyamatok dokumentációja
  • Új termékek tesztelési folyamatának megtervezése mérnökök bevonásával
  • Tesztberendezés beszállítóival való együttműködés

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (automatizálás, villamosmérnök)
  • PLC programozási ismeret
  • Irányítástechnikai feladatok tervezésében szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Csapatorientált munkavégzésre való készség
  • Számítógép kezelői ismeretek
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök:

  • LabWindowsCVI, LabView ismeret
  • C/C++ vagy C# ismeret
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes bérezés + cafeteria + prémium
  • Nyelvi és szakterület specifikus képzések

Munkavégzés helye:

Veszprém

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-2215-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: RE-2215 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Rojkó Eszter
E-mail: palyazat@manatwork.hu
Telefon: +36 20 278 5661