Man at Work - Teszt menedzser - Budapest (Referenciaszám: BV- 1586)

Állás leírása

Feladatok:

  • Különböző szoftverfejlesztési projektekhez kapcsolódóan tesztmenedzseri feladatok ellátása
  • Tesztelési folyamatok irányítása
  • Tesztelési tevékenységgel kapcsolatos erőforrás tervezés
  • Dokumentációk elkészítése német nyelven

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves releváns tapasztalat menedzsment területen
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvismeret
  • Alapvető IT technológiák ismerete
  • ISTQB tanúsítvány
  • HP teszteszközök ismerete
  • Proaktív hozzáállás és megbízhatóság
  • Erős kommunikációs és szervező készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő informatikai szolgáltató partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, angol és német nyelvű önéletrajzát a hrpartner-viktoria@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BV-1586-os referenciaszámot!

A részletekről Erdélyi-Bertalan Viktória HR tanácsadónál lehet érdeklődni a +3620/339-6250-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: BV-1586 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Erdélyi-Bertalan Viktória
E-mail: hrpartner-viktoria@manatwork.hu
Telefon: +36 20 339-6250