Man at Work - Teszt koordinátor SAP területen - Budapest (Referenciaszám: BV-2095)

Állás leírása

Feladatok:

  • Tesztesetek tervezése
  • Részvétel és koordináció a rendszerintergrációs ill. szakmai átvételi tesztekben
  • Felelős az összes felelősségi körébe tartozó tesztelési tevékenység tervezéséért, szervezéséért
  • Tesztelési problémakezelés és koordináció, teszteléssel kapcsolatos egyeztetések tartása
  • Tesztelési riportok összeállítása, bemutatása, hibák nyomonkövetése

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség német nyelven
  • ISTQB és/vagy projekt management vizsga előny
  • Tesztmenedzseri/Tesztkoordinációs munkatapasztalat
  • SAP folyamatismeretek, alap modulok ismerete (SD, FI, CO)
  • Üzleti és informatikai szemlélet
  • SolMan ismeret előny
  • Rendszerszemlélet, jó elemzőkészség
  • Jó együttműködő és kommunikációs készség proaktív önálló munkavégzési képesség nemzetközi környezetben megbízhatóság
  • Mobilitás, utazási hajlandóság (Németország) agilitás
  • Átfogó IT ismeretek (SAP, MS Office tapasztalat)
  • Tesztmenedzsment eszközök ismerete
  • HPQC ismerete előny

A munkáltató kínálata:

  • Teljesítményarányos bónusz
  • Cafeteria rendszer
  • Szakmai és idegen nyelvi továbbképzések
  • Dinamikus csapatmunka
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő informatikai szolgáltató partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a hrpartner-viktoria@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BV-2095-ös referenciaszámot!

A részletekről Erdélyi-Bertalan Viktória HR tanácsadónál lehet érdeklődni a +3620/339-6250-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: BV-2095 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Erdélyi-Bertalan Viktória
E-mail: hrpartner-viktoria@manatwork.hu
Telefon: +36 20 339-6250