Man at Work - Termelési területvezető - Mór (Referenciaszám: FE-2182)

Állás leírása

Feladatok:

  • Zökkenőmentes gyártási folyamat biztosítása
  • A gyártandó termék mennyiségének és minőségének biztosítása
  • Gyártási folyamatok optimalizálása
  • Jogi szabályozások betartása
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Belső anyagok rendelkezésre állásának biztosítása
  • A gyártott termékek kiszállításának biztosítása a vevő számára
  • Más területeken folyó munka monitorozása a felelős vezetőkkel összhangban, például anyagáramlás, minőségbiztosítás területén
  • Felelős a minőségügyi szabványok betartásáért a minőségbiztosítási osztály támogatásával
  • Folyamatmutatók felkövetése és azok fejlesztése
  • Fejlesztési intézkedések tervezése az egyes munkavállalók számára, a teljesítmény javítsa és a személyes célok elérése érdekében
  • Az egészségvédelmi és biztonsági előírások betartásának biztosítása
  • Nyílt és közvetlen kapcsolatok fenntartása saját alkalmazottaival, s ezáltal egy motiváló környezet létrehozása
  • A termelésben dolgozók vezetése és figyelemmel kísérése a Just in Time termelés biztosítása érdekében

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Min. 2 éves vezető tapasztalat gyártási környezetben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, Jó problémamegoldó készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy multinacionális hátterű autóipari beszállító móri gyáregységéhez toboroz.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-2182-es referenciaszámot az job@manatwork.hu e-mail címre! _

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-66-41-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: FE-2182 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Farkas Edit
E-mail: job@manatwork.hu
Telefon: +36 20 915-6641