Man at Work - Termelési munkatárs - Tatabánya (Referenciaszám: IV-536)

Állás leírása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Sorozatgyártásban, termékek vizuálása területén szerzett tapasztalat előny
  • Szigorú munkavédelmi, öltözködési szabályok betartása - tisztatérben történő munkavégzés
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • Jó állóképesség
  • 3 műszakos (hétfőtől-péntekig) munkarend vállalása

Feladatok:

  • Az összeszerelt fecskendők folyamatos minőségi ellenőrzése gyártás közben
  • Nem megfelelő minőségű termékek kiszűrése a folyamatos minőség megtartása érdekében
  • SCF terület (tisztatér) anyagainak kezelése
  • SCF terület folyamatos tisztaságának fenntartása
  • Kapcsolódó dokumentumok töltése

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag (cafetéria, bónusz rendszer)
  • Bejárás támogatás - Komárom vonzáskörzetéből céges buszjárat
  • Étkezés, sportolás támogatása, munkaruha biztosítása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség
  • Tiszta, rendezett, egészséges és biztonságos munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Tatabánya - Környe Ipari Park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ egyik vezető gyógyászati eszközöket, berendezéseket és reagenseket gyártó orvos technológiai cégéhez toboroz és közvetít munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a hrpartner-vivien@manatwork.hu email címre, kérjük tüntesse fel a levél tárgyában a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó IV - 536-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Illyés Viviennél a +36/20-339-6245-ös mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: IV-536 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Illyés Vivien
E-mail: hrpartner-vivien@manatwork.hu
Telefon: +36 20 339 62 45
Fax: +36 34 789 848