Man at Work - Termelési munkatárs (anyagmozgató tevékenység) - Tatabánya (Referenciaszám: CSZS-2111)

Állás leírása

Feladatok:

  • "Fehér" terület alapanyaggal való ellátása, a területen készült késztermékek csomagolása, a termékek, hulladékok szupermarketbe történő szállítása (kézi anyagmozgatás, sorkiszolgáló tevékenység)
  • A csomagológép, pántológép működtetésének elsajátítása és azok rendeltetésszerű használata
  • A tevékenységgel együttjáró dokumentációk kezelése, töltése

Elvárások:

  • Legalább szakiskolai végzettség
  • Jó állóképesség
  • Szigorú munkavédelmi, öltözködési szabályok betartása
  • Megbízhatóság, felelősségvállalás
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Piaci szintű jövedelem
  • Béren felüli juttatások, bónusz
  • Munkába járás, étkezés, sportolás támogatása
  • Céges rendezvényeken való részvétel
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség
  • Tiszta, rendezett, egészséges és biztonságos munkakörnyezet
  • Csapat- és emberközpontú vezetés, dinamikusan fejlődő, stabil vállalat

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ egyik vezető gyógyászati eszközöket, berendezéseket és reagenseket gyártó orvos technológiai cégéhez toboroz és közvetít munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó CSZS-2111-es referenciaszámot az oneletrajz@manatwork.hu e-mail címre!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: CSZS-2111 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Csabai Zsuzsanna
E-mail: oneletrajz@manatwork.hu
Telefon: 06203311945