Man at Work - Termeléselőkészítő - Pápa környéke (Referenciaszám: NB-2217)

Állás leírása

Feladatok:

  • Vevői megrendelések előkészítése és kezelése
  • Az elérhető készletek ellenőrzése
  • Munkák ütemezése, egyeztetése a raktár- és műszakvezetőkkel
  • Kiszállítási volumen számítása
  • A szállítási határidők betartásának biztosítása
  • Kapcsolattartás a beszerzéssel, ügyfélszolgálattal és a logisztika különböző területeivel
  • Szerelési megbízások kezelése, ütemezése
  • Logisztikára vonatkozó reklamációk felülvizsgálata

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, lehetőleg gazdasági területen
  • Kiváló német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Tiszta, rendezett modern munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

Pápa környéke (Veszprém megye)

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-2217-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: NB-2217 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Brigitta
E-mail: jelentkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20 911 57 56