Man at Work - Termékfejlesztő mérnök - Fejér megye

Állás leírása

Feladatok:

  • Gyártásban futó termékekhez kapcsolódó folyamatok, berendezések optimalizálása, szükség szerinti módosítása
  • Termékfejlesztési projektekben aktív közreműködés
  • Design változások nyomon követése és bevezetésük koordinálása egy nemzetközi projektcsapat tagjaként
  • Kapcsolattartás a külföldi fejlesztő központtal és a helyi társosztályokkal (termelés, logisztika, minőségügy, launch) a projektek megvalósulása érdekében
  • Rajzdokumentációk karbantartása

Elvárások:

  • Gépészmérnök diploma, tervező szakirány előnyt jelent
  • 2D/3D-s tervezésben való jártasság (Autocad, Catia, Pro-E, SolidWorks ismeret, stb.)
  • Pár éves terméktervezési tapasztalat
  • Autóipari múlt előnyt jelent
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Kreativitás
  • Határidők tartása
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség

  • Sokrétű feladatkör egy dinamikusan fejlődő autóipari nagyvállalatnál
  • Multinacionális légkör, nemzetközi projektmunka
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakma kihívások, fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Fejér megye

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: 02251@manatwork.hrszoftver.hu
Telefon: +36 20 983 6173