Man at Work - Termékfejlesztési csoportvezető - Mosonmagyaróvár

Állás leírása

Feladatok:

  • Termékfejlesztői csoport szakmai irányítása, támogatása
  • Folyamatban lévő projektek koordinálása, ütemezése
  • Teljes fejlesztési folyamat lekövetése az elgondolástól a megvalósításig
  • A jó minőség és gyárthatóság feltételeinek beépítése a tervezési folyamatba
  • Rizikó analízis
  • Erőforrás gazdálkodás
  • Termékfejlesztői csoport hatékonyságának mérése, monitorozása és értékelése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Szakmai konferenciákon való részvétel, kiküldetés a külföldi fejlesztő központba (USA)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajzolásban és tervezésben szerzett több éves tapasztalat
  • Testmodellező CAD rendszer alapos ismerete
  • Projekt vezetési tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Rugalmasság, motiváltság
  • Határozottság, csapatmunkára való képesség
  • Kiváló kommunikációs készség, gyors problémamegoldó képesség
  • Mobilitás

Előnynek számít:

  • Műanyag alkatrészek tervezésében való jártasság
  • SAP ismeret
  • Siemens NX CAD szoftver ismerete
  • LEAN szemléletmód
  • Német kommunikációs nyelvtudás

Amit nyújtanak:

  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Multinacionális háttér, külföldi munkavégzésre lehetőség
  • Versenyképes bérezés és vonzó béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: HM-2310 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: manatwork82310@manatwork.hrszoftver.hu
Telefon: +36 20 983 6173