Man at Work - Teherautó vezető - Németország (Referenciaszám: NA-1642)

Állás leírása

Feladatok:

  • Homok, kavics, beton, törmelék szállítása
  • LKW le - felpakolásában való részvétel
  • Pótkocsis tehergépjárművel szerzett tapasztalat, (min. 1 év)
  • Nyerges vontatókon szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • Középszintű német nyelvtudás
  • CE jogosítvány
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Német nyelvű önéletrajz

A munkáltató ajánlata:

  • Németországban bejelentett munkavégzés
  • Túlórára van lehetőség
  • Baleset + betegbiztosítás
  • Nyugdíj + kiegészítő nyugdíj
  • Fizetett szabadság
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szállás biztosítása

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. németországi partnere részére keres megfelelő szakmai tapasztalattal és végzettséggel rendelkező munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a kulfoldimunka@manatwork.hu email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NA-1642-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a +3620 288 2354-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben (9023) az Attila utca 6-os szám alatt hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00-ig van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

Referenciaszám: NA-1642 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Adrienn
E-mail: kulfoldimunka@manatwork.hu
Telefon: +3620 288 2354