Man at Work - Teherautó vezető - Németország

Állás leírása

Feladatok:

  • Németországi partnerünk teherautó vezető pozícióra keres új munkatársat;

Elvárások:

  • Aktív német nyelvtudás;
  • C-95-ös kóddal ellátott vezetői engedély;
  • ADR tanusítvány;
  • Megbízható, precíz munkavégzés;
  • Rugalmasság;
  • Német nyelvű önéletrajz;

A munkáltató ajánlata:

  • Németországban bejelentett munkavégzés;
  • Túlórapótlék;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Szállás biztosítása;
  • Versenyképes bérezés;

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. németországi partnere részére keres megfelelő szakmai tapasztalattal és végzettséggel rendelkező munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el német nyelvű önéletrajzát email címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Egyéb információ:

A  +3620 288 2354-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben (9023) az Attila utca 6-os szám alatt hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00-ig.

(Magán munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: NA-1642 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Adrienn
E-mail: manatwork501642@manatwork.hrszoftver.hu
Telefon: +3620 288 2354