Man at Work - Teherautó sofőr - Ausztria

Állás leírása

Feladatok:

  • Áruszállítás Ausztriába, Németországba, Svájcba;
  • Önálló munkavégzés a 3 hetes betanítási idő után;
  • Áru ki- és bepakolása;

Elvárások:

  • Legalább B1-es szintű német nyelvtudás szóban és írásban;
  • C+E kategóriás jogosítvány;
  • Érvényes C 95-ös jogosítvány;
  • Saját autó;
  • Kedvesség, csapatszellem, kommunikatív személyiség;
  • Személyes elkötelezettség, motiváció
  • Havonta 2 szombati munkanap vállalása;

A munkáltató ajánlata:

  • Túlórapótlék;
  • 13. és 14. havi fizetés;
  • Egészségügyi és baleset biztosítás;
  • Fizetett szabadság (6 hónap után);
  • A 12 hónapos foglalkoztatás után a munkanélküli ellátásra való jogosultság;
  • Biztonságos munkahely;
  • Képzés;
  • Segítség a szállás intézésénél;
  • Hosszú távú munkalehetőség;

Munkavégzés helye:

Ausztria, Németország, Svájc

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. ausztriai partnere részére keres megfelelő szakmai tapasztalattal és végzettséggel rendelkező munkatársakat.

Egyéb információ:

A +3620 288 2354-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben (9023) az Attila utca 6-os szám alatt hétfőtől péntekig 8:00-16:00-ig.

(Magán munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Adrienn
E-mail: 02201@manatwork.hrszoftver.hu
Telefon: +3620 288 2354