Man at Work - Technológus mérnök - Székesfehérvár (Referenciaszám: CSZS-1527)

Állás leírása

Feladatok:

  • A fröccsöntött alkatrészek előállításához szükséges gyártócella megfelelő működésének biztosítása
  • A gyártáshoz szükséges technológiák kidolgozása és fejlesztése a vevői követelmények betartásával és a költséghatékonyság figyelembe vételével
  • Részvétel az új termék bevezetésekben, problémák és reklamációk elemzésében, kezelésében
  • Technológiai dokumentációk naprakész biztosítása
  • Szakmai oktatások megtartása a szerszámfelrakók és gépbeállítók számára
  • A munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi szabályok betartása, betartatása

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség (gépészmérnök vagy vegyészmérnök preferált)
  • Legalább 2 éves műanyagipari technológusi munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás előny
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Jó kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a oneletrajz@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSZS-1527-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: CSZS-1527 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Csabai Zsuzsanna
E-mail: oneletrajz@manatwork.hu
Telefon: +36 20 331 19 45