Man at Work - Targoncavezető - Vontatóvezető - Győr (Referenciaszám: OE-890)

Állás leírása

Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai bizonyítvány
  • OKJ Targoncavezető / Könnyűgépkezelő/ Raktáros bizonyítvány
  • Sárga, új típusú, "A" sorszámmal kezdődő jogosítvány 3313 Vezetőállásos és/vagy 3324 Vezető üléses géptípusokra
  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Műszakos munkarend vállalása

Feladatok:

  • Vontatóvezetés
  • Targoncavezetés
  • Raktári feladatok ellátása
  • Egyéb kapcsolódó tevékenységek elvégzése

Munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Étkezési utalvány / Cafeteria rendszer
  • Helyi, helyközi bérlettámogatás
  • Szállás biztosítása a vidéki munkavállalók számára

Munkavégzés helye:

Győr vagy Dunakiliti

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft Megbízójának egy német cégcsoport győri telephelyére keres főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az kivalasztas@manatwork.hu e-mail címre. Személyesen pedig az ügyfélszolgálati irodánkban kérhet bővebb felvilágosítást: 9023 Győr, Attila utca 6.

A részletekről érdeklődni lehet Ollári Evelinnél a 20/331-18-01-es mobilszámon.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: OE-890 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Ollári Evelin
E-mail: kivalasztas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 331 18 01
Fax: +36 96 618 494