Man at Work - Targoncás, gépkezelő - Károlyháza (Referenciaszám: SZO-2061)

Állás leírása

Feladatok:

  • beérkező/kiszállítandó műtrágya rakodása, kezelése
  • rakodógépek napi karbantartása (nem szerviz)
  • zsákolási munkák elvégzése
  • a telepen adódó egyéb munkák esetlegesen (belső anyagmozgatás, fűnyírás)

Elvárások:

  • rakodógép kezelői/targoncavezetői végzettség, új típusú hatósági vizsga bizonyítvány
  • minimum 1 év gyakorlat teleszkópos rakodógéppel/vezetőüléses targoncával végzett munkában

A munkáltató ajánlata:

  • 1 műszakos munkarend (H-CS 7:00-16:00, P: 7:00-13:30)
  • csapatmunka (3 fő)
  • bejárás támogatása
  • teljesítménybér
  • étkezési utalvány

Munkavégzés helye: Károlyháza

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a szentgyorgyi.oszkar@manatwork.hu-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó SZO-2061-ös referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 345 8990-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-73314/2014; Naih-85575/2015.)

Referenciaszám: SZO-2061 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Szentgyörgyi Oszkár
E-mail: hivatas@manatwork.hu
Telefon: +36 30 345 8990